صفر تا صد جشن تعیین جنسیت

یکی از جذاب‌ترین جشن‌هایی که در ایران برگزار می‌شود، جشن تعیین جنسیت است. چنین مناسبت‌هایی، بهانه‌ای برای شادی و ثبت لحظات خاطره‌انگیز است.‌ برای تدارک چنین جشن‌هایی، لازم است مقدماتی را فراهم کنید. تدارک تم جشن و مدل برگزاری آن، یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید به آن توجه کنید. پیش از هر چیز، لازم است درخصوص ماهیت برگزاری جشن تعیین جنسیت بدانید. این جشن معمولا هیجان زیادی برای پدر و مادر کودک آینده خواهد داشت. اقوام و دوستان نزدیک نیز، از نتیجه چنین جشنی سورپرایز می‌شوند.

 

جشن تعیین جنسیت چگونه برگزار می‌شود؟ چطور باید جشن تعیین جنسیت تدارک دید؟

در ادامه، بهترین ایده تزیین جشن تعیین جنسیت را به همراه عکس مشاهده خواهید کرد.

 

جشن تعیین جنسیت چیست؟

 

جشن تعیین جنسیت، معمولا توسط نزدیک‌ترین فرد به پدر و مادر آینده تدارک دیده می‌شود. ذوق و شوق اطرافیان، این جشن را پرهیجان می‌کند. اگر علاقه‌مند به برگزاری جشن تعیین جنسیت هستید، لازم است با یکی از اطرافیان نزدیک، مثل خواهر، مادر، خواهر شوهر و یا دوست نزدیک‌تان، هماهنگ شوید. اگر می‌خواهید جشن تعیین جنسیت را برگزار کنید، لازم است به مسئول سونوگرافی و پزشک‌تان، تاکید کنید که نمی‌خواهید از جنسیت کودک آینده‌تان مطلع شوید. معمولا جواب سونوگرافی تعیین جنسیت، به یکی از نزدیکان تحویل داده می‌شود. اما درصورتی‌که خودتان مسئولیت برگزاری این جشن را بر عهده داشته باشید، می‌توانید تمام مقدمات جشن را فراهم کنید و برای تدارک کیک یا بادکنک سورپرایز جنسیت کودک، پاکت نتیجه سونوگرافی را به شیرینی فروشی یا مسئول دیزاین و تهیه بادکنک سورپرایز، ارائه دهید

 

مقدمات برگزاری جشن تعیین جنسیت؟

برای تدارک مقدمات برگزاری جشن تعیین جنسیت، لازم است به سونوگرافی مراجعه کنید. در سال‌های اخیر، به‌دلیل برگزاری جشن تعیین جنسیت، مسئولین سونوگرافی نتیجه را در پاکتی در بسته ارائه می‌کنند. پس از دریافت این پاکت، می‌توانید تدارک مقدمات برگزاری جشن تعیین جنسیت را شروع کنید.

 

روز جشن تعیین جنسیت را مشخص کنید

مهم‌ترین نکته در برگزاری جشن‌ها، انتخاب روز است. سعی کنید برای برگزاری جشن تعیین جنسیت، روزی را انتخاب کنید که همه مهمانان می‌توانند بدون دغدغه و نگرانی در مهمانی حضور پیدا کنند. معمولا روزهای پایان هفته و تعطیلات مناسبتی (غیر از تعطیلات با مناسبت شهادت) بهترین روزهای برگزاری جشن تعیین جنسیت است.

 

دعوت از مهمانان برای شرکت در جشن تعیین جنسیت

هتر است نزدیک‌ترین افراد زندگی‌تان را در این جشن شریک کنید. دعوت از مهمانان برای حضور در شیرین‌ترین و خاطره‌انگیزترین روز زندگی‌تان، بسیار جذاب است. سعی کنید افرادی را به این جشن دعوت کنید که، در کنارشان شاد هستید و ذوق و شوق کافی برای مشخص شدن نتیجه جنسیت کودک آینده‌تان دارند. هرچه هیجان اطرافیان بیشتر باشد، فیلم و عکس جذاب‌تری از این رویداد ثبت خواهد شد.

 

لوازم پذیرایی در جشن تعیین جنسیت

سعی کنید لوازم پذیرایی جشن تعیین جنسیت را خیلی ساده و شیک آماده کنید. بهترین چیزی که می‌توانید برای جشن تعیین جنسیت استفاده کنید، فینگرفود است. فینگرفودهای متنوع و جذاب تدارک ببینید و سعی کنید دیزاین زیبایی برای آن انتخاب کنید. چیدن میز شام در جشن تعیین جنسیت را به یکی از نزدیکان بسپارید و استراحت کنید. یادتان باشد که توراهی دارید و باید حسابی مراقب او باشید.

 

تم جشن تعیین جنسیت

رایج‌ترین تم جشن تعیین جنسیت، تم‌هایی با رنگ آبی و صورتی است. ترکیب رنگ مناسب چنین جشنی، احتمال پسر یا دختر بودن نوزاد را ایجاد می‌کند. تمامی اقلام پذیرایی و دیزاین میز جشن تعیین جنسیت، با استفاده از همین تم، دیزاین می‌شود. سعی کنید کیک، لوازم، ظروف، شیرینی‌ها وگل آرایی و بادکنک آرایی مراسم را، با ترکیب رنگ صورتی و آبی انجام دهید.

بهترین تم جشن تعیین جنسیت نوزاد – استفاده از رنگ صورتی و ابی در دیزاین به همراه تور

گیفت جشن تعیین جنسیت

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های جشن تعیین جنسیت گیف است. برای ماندگار کردن خاطره دنیا آمدن کودک و عضو جدید خانواده، لازم است گیفت مناسبی تهیه کنید. مهمانان قطعا از دیدن گیفت‌ها هیجان زده خواهند شد. در ادامه زیباترین ایده‌های تهیه گیفت جشن تعیین جنسیت را باهم می‌بینیم.

بهترین گیفت جشن تعیین جنسیت نوزاد – استفاده از گیفت‌های دکوری با طرح بالون

 

سورپرایز جنسیت نوزاد در جشن تعیین جنسیت

یکی از مهم‌ترین بخش‌های جشن تعیین جنسیت، انتخاب نوع سورپرایز اعلام جنسیت نوزاد است. برای اعلام جنسیت نوزاد به مهمانان و سورپرایز خودتان، باید روش مناسبی انتخاب کنید. این روش را با هماهنگی برگزار کننده جشن تعیین جنسیت، عملی کنید. در ادامه به مدل‌های مختلف اعلام جنسیت نوزاد می‌پردازیم.

 

سورپرایز تعیین جنسیت نوزاد با بادکنک

این سورپرایز، معمولا توسط بادکنک بزرگی انجام می‌شود که داخل آن، با کاغذهای رنگی صورتی یا آبی پر شده است. پدر و مادر آینده با ترکاندن بادکنک، جنسیت نوزاد را مشاهده می‌کنند.

سورپرایز تعیین جنسیت نوزاد با جعبه

یکی از جالب‌ترین لوازمی که می‌توانید جنسیت نوزاد را با آن اعلام کنید و سورپرایز جذابی ایجاد کنید، استفاده از جعبه است. معمولا فردی که اقدامات لازم برای برگزاری جشن تعیین جنسیت را انجام می‌دهد، باید باکس مناسبی تهیه کند که داخل آن را پر از بادکنک‌های هلیومی صورتی یا آبی کند. پس از باز شدن این باکس، رنگ بادکنک‌ها نمایان‌گر جنسیت نوزاد آینده خواهد بود.

سورپرایز جشن تعیین جنسیت نوزاد با جعبه – استفاده از بادکنک‌های هلیومی آبی نشانه‌ای از نوزاد پسر

 

سخن آخر

جشن تعیین جنسیت، جشن هیجان‌انگیز و خاصی است. با تدارک این جشن، خاطره‌ای زیبا در ذهن خود و خانواده‌تان ایجاد می‌کنید. سعی کنید برای ثبت خاطرات لذت‌بخش این جشن، از عکاس و فیلم‌بردار کمک بگیرید. اگر خودتان لوازم موردنیاز جهت ثبت خاطرات این روز زیبا را دارید، می‌توانید عکاسی و فیلم‌برداری از آن را به یکی از نزدیکان بسپارید.